Interiérový dizajn bytu v Starom Meste – Bratislava

Interiérový dizajn - MOZEGO - Návrhy interiérov

Interiérový dizajn bytu v Starom Meste – Bratislava

Interiérový dizajn bytu - MOZEGO - Návrhy interiérov

Rekonštrukcia 2 izbového bytu

V pôvodne dvojizbovom byte, sme vytvorili miesto pre dve izby a vytvorili tak ďalší priestor pre obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a chodbou. Na povodnom mieste kuchyne, sme vytvorili miesto pre kúpeľňu, do ktorej sa prechádza cez skriňu na chodbe.
Investor, mladý par, sa obrátil na MOZEGO interiérových architektov s požiadavkou, zmeniť rodičovsky byt, vytvoriť moderný interiérový dizajn a spraviť z neho interiér, ktorý bude nadčasový a funkčný. Dizajn bytu sme navrhli tak, aby bol útulný a pohodlný.

Prvotná komunikácia s investorom bola na základe emailu. Stretli sme sa, dohodli na termínoch, čase. Na základe vzorne pripravených podkladov od investora, sme spracovali cenovú ponuku a pustili do navrhovania. Investor si žiadal náš balík BASIC, ktorý sme ešte prispôsobili a vytvorili tak cenu požiadavkám a potrebám investora.

Interiérový dizajn bytu - MOZEGO - Návrhy interiérov
3D navrh interieru Bratislava, Stare Mesto – MOZEGO – Interierovy dizajn a Návrhy interiérov

V malom byte v centre mesta ( Staré Mesto – Bratislava ) interiérový architekt pridelil miesto pre priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou a nechal oddelené dve spálne. Bolo dôležité zamyslieť sa nad dispozíciu interiéru, umiestniť potrebné skladovacie systémy na chodbu, nainštalovať v kuchyni skrinky tak, aby kuchyňa nepôsobila preplnene a bola súčasťou obývacej izby. Ďalšia a hlavná požiadavka bola vytvoriť v interiéry bytu oddelenú spálňu. Výsledkom bolo zvládnutie všetkých úloh a navyše sa nám podarilo vytvoriť ešte jednu izbu, ktorá môže byť ako hosťovská alebo časom aj detská izba.

Interiérový dizajn bytu - MOZEGO - Návrhy interiérov
3D navrh interieru Bratislava, Stare Mesto – MOZEGO – Interierovy dizajn a Návrhy interiérov

Interiérový dizajn bytu pôsobí tak, aby bol duch Starého Mesta zachovaný, ale zároveň aby slúžil ešte ďalšej generácii, alebo novým majiteľom, ktorí hľadajú moderný a nadčasový interiér. MOZEGO architekti navrhli v interiéry bytu hneď pri vstupe, šatníkové skrine, ktoré prechádzajú do kuchyne a potom až do jedálne. Interiér sme navrhli tak, aby vstup do spálne bol z obývacej izby.  „Vrcholom interiéru bola kombinácia neutrálnych a kontrastných odtieňov“. Do interiéru sme dosadili velúrové poťahové povrchy, dyhovane predne plochy a medené predne plochy, sklenené priečky a sklenené posuvne dvere cez ktoré prechádza svetlo do obývacej izby cez izby. Dyhované predné plochy sú hladké a ryhované – vytvára to jedinečnú hru textúr. 

V spálni sú umiestnené dve šatníkové skrine. Ďalej sme vytvorili kozmeticky stolík pre majiteľku bytu, ktorý je z opačnej strany skrine od postele. Na chodbe je vstavaná skriňa na sezónne veci a vrchné ošatenie.  Z dôvodu originality boli do interiéru bytu vložené dizajnérske stoličky a boli k nim pridané akcenty. Celá kompozícia posobi štýlovo: každý prvok je premyslený. Pri pohovke bol umiestnený stolík s nízkym dizajnom: dodáva to priestoru originalitu.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://mozego.eu/wp-content/uploads/2019/09/Interier-bytu-stare-mesto-Prepojenie-izieb.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}