Cenník interiérového dizajnu A Ceny za 3D návrh interiéru

Realizujeme interiérový dizajn bytov, domov a rezidencií.
Interiérový dizajn navrhujeme s použitím materiálov najvyššej kvality spolu s komplexnou realizáciou projektu.

S nami je to úplne jednoduché. Kontaktujte nás telefonicky 0949-301-339 alebo napíšte email na mozego@mozego.eu a na základe vašich požiadaviek, vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku, vašeho interiéru. Cenník interiérového dizajnu vám zašleme mailom a ďalšie potrebné informácie si vyžiadame telefonicky alebo emailom. Nemusíte tak nikam chodiť a predsa budete mať všetko pod kontrolou.

Skúsený dizajnér dokáže navrhnúť veľmi elegantný a funkčný interiér

S pomocou profesionálneho dizajnéra sa vaše sny rýchlo zrealizujú.

Ponúkame tri balíky projektu – BASIC, PRO a REALIZÁCIA NA KĽÚČ. Každý z balíkov sa líši rozsahom a typom dokumentácie, ktorú dostanete na konci našej spolupráce. Podrobný popis typov interiérového dizajnu s orientačnými cenami za návrh interiéru nájdete nižšie.

Interiérový dizajnu a 3D návrh interiéru - Cenník interiéru

cenník interiérových návrhov

Interiérový dizajnu a 3D návrh interiéru - Cenník interiéru

Na uskutočnenie sna o bývaní potrebujete predovšetkým zaujímavé a netradičné nápady, ktoré garantuje MOZEGO interiérový dizajnér.

Uvedený cenník interiérových návrhov platia pre návrhy interiérov s plochou minimálne 10m². Základným a najzreteľnejším faktorom je plocha navrhovaných miestností.

 

BALÍK BASIC

CENA INDIVIDUÁLNE

Balík BASIC je pre tých, ktorí potrebujú profesionálne vizualizácie vo fotorealistickom zobrazení a 3D návrh interiéru s navrhnutím dispozície napr. kuchyne, obývacej izby, spálne alebo detskej izby za výhodnú cenu, bez realizácie a potrebujú vidieť interiér v 3D

DOBA DODANIA 2 – 8 týždne

BALÍK PRO

CENA INDIVIDUÁLNE

Balík PRO je pre tých, ktorí si chcú realizovať zákazku sami, potrebujú 3D návrhy interiéru, podklady pre realizátora a osloviť svojich overených dodávateľov a realizátorov.

DOBA DODANIA 6 – 12 týždňov

REALIZÁCIA NA KĽÚČ

CENA INDIVIDUÁLNE S VÝHODAMI

Balík REALIZÁCIA NA KĽÚČ, rieši kompletný interiér na kľúč podľa predstáv klienta, vrátane nábytku na mieru. Balík, je pre klientov, ktorí chcú mať pokojný život, bez stresov a chcú aby sme všetok stres vzali na seba a zrealizovali bývanie na mieru, s našimi dodávateľmi a overenými spoľahlivými realizátormi. Klient ziska presnú predstavu vo forme 3D návrhov a kompletnú predstavu o cene, za realizáciu na kľúč.

Transparentná ponuka je základom dobrej spolupráce.

Pri rekonštrukcii, je veľmi dôležité mať jasnú predstavu o tom, čo sa bude meniť v interiéry, aké budu mať steny farbu, aké budu poťahové materiály, ako bude rozmiestnený nábytok a ako bude celkovo farebne nábytok ladiť.
Na základe 3D návrhov interiéru a dispozičného riešenia, vám budeme vedieť povedať presnú cenu rekonštrukcie starého alebo nového bytu, rodinného domu ak by sme interiér zariaďovali a rekonštruovali.

výroba nábytku na mieru a cenník interiérového dizajnu

Náš interiérový architekt je vám nápomocný v Bratislave, ALE MOZEGO vám pomôže po celom Slovenku (Dunajská Streda, Malacky, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Zvolen atď.), ako aj Rakúsku a v Čechách!

Dizajnové štúdio mozego sa nachádza v administratívnej budove uniq v centre mesta Bratislavy.

Je možné, že nás v kancelárii nemusíte stihnúť, stava sa, že sme na meraní, koordinujeme práve stavbu a našich dodávateľov, a preto si dohodnite stretnutie vždy vopred telefonicky alebo emailom.