Cenník za návrh interiéru a Interiérový dizajn

Máte záujem o vypracovanie nezáväznej ponuky nami ponúkaných služieb pre 3D návrhy interiéru, interiérový dizajn rodinného domu, bytu? Aká je cena za návrh a interiérový dizajn obývacej izby, kuchyne alebo detskej izby? Nenašli ste na našej web stránke odpovede na Vaše otázky? Budeme radi, ak nám zavoláte alebo napíšte správu a my vám pomôžeme analyzovať vaše potreby a následne vytvorime cenník pre interiérový dizajn.

Pred 10 rokmi sme vytvorili cenník za 3D návrh interiéru a interiérový dizajn, ktorý obsahoval balíky a teraz vám ich prinášame opäť. Vypracovali sme najčastejšie žiadane služby, ktoré sme zhrnuli do balíkov. Na to, aby sme vám balíky mohli rozpísať obsahovo, je potrebné získať vaše informácie o stavbe a vašich predstavách o riešení interiéru.

Balíky ktoré sme pre vás pripravili sú platné pre interiérový dizajn rodinného domu, bytu, kancelárie, apartmánu atď. Ceny za návrh interiéru sa však líšia a preto bude najlepšie ak nás kontaktujte a cenu vám radi pripravíme, kde vám vysvetlime samotný postup, plus pripravíme presný cenník za návrh interiéru a celkový interiérový dizajn, kde budu dopodrobna rozpísané naše služby. Pre čo najpresnejšie posúdenie ceny, z hľadiska toho, čo konkrétne potrebujete a čo bude potrebné zhotoviť mimo dizajnérskeho spracovania, je lepšie osobné stretnutie, telefonicky kontakt alebo podrobnejšie rozpísaný email.

Aby sme vám mohli poskytnúť návrh interiéru, ktorý najviac vystihuje vašu predstavu a následne vytvoriť cenovú ponuku presne na mieru za interiérový dizajn, je pre nás dôležitý pôdorys, rozmery m2, interiéru, kde sa stavba nachádza (ulica a číslo), približnú predstavu o štýle, časovom harmonograme realizácie. Ak pôdorys nemáte, nič sa nedeje, nakoľko si priestor interiéru radi prídeme zamerať a následne si ho prekreslíme. Cenník za návrh interiéru máme a vieme Vám ho poskytnúť pri osobnej konzultácii, telefonickom kontakte kde budeme presne analyzovať, vaše potreby.

Vytvorili sme pre vás najčastejšie služby pre 3D návrh interiéru a interiérový dizajn, ktoré sme zhrnuli do balíkov. Vytvorili sme cenník s balíkom EASY, PRO A REALIZÁCIA NA KĽÚČ. Balík REALIZÁCIA NA KĽÚČ je pre tých, ktorí nemajú čas dohadovať sa s dodávateľmi atď. REALIZÁCIA NA KĽÚČ je balík, kde vás odbremeňujeme od starosti, pripravíme všetky podklady pre dodávateľov, objednáme potrebne množstva, zabezpečíme dodávku nábytku, svietidiel atď. Počas rekonštrukcie interiérov koordinujeme dodávateľov, riadime stavebne prace a strážime dodržiavanie termínov.