mozego interiérový dizajn

Interiérový dizajn cenník

Hľadáte služby interiérového dizajnu v Bratislave alebo širšom regióne Slovenska a Rakúska? Náš cenník je k dispozícii na požiadanie a zahŕňa celý rad služieb, ako je plánovanie a dispozícia priestorov, výber materiálov a povrchových úprav, výber a umiestnenie nábytku, dizajn osvetlenia a ďalšie. Ponúkame služby s radom balíkov, ktorý vyhovuje akémukoľvek rozpočtu. Tím profesionálov sa postará o to, aby konečný výsledok bol odrazom vášho osobného štýlu a požiadaviek.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte prispôsobenú cenovú ponuku a začnite premieňať svoj priestor na krásny a funkčný interiér. Dovoľte nám premeniť váš interiér na krásne a funkčné prostredie.

Interiérový dizajn, realizácia interiéru a výroba nábytku na mieru

Aby sme našim klientom mohli ponúknuť komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku aj o návrh a výrobu nábytku na mieru. V našich projektoch používame iba materiály a komponenty od popredných výrobcov. Preto je realizácia na kľúč investíciou v tej najlepšej forme. Cenník interiérového dizajnu vám zašleme mailom a ďalšie potrebné informácie si vyžiadame telefonicky alebo emailom.

Či už hľadáte kompletnú premenu bytu, domu alebo len pár Finálnych úprav, náš tím je tu, aby vám pomohol.

Interiérový dizajn Cenník

Balík BASIC ponúka profesionálne vizualizácie a fotorealistické zobrazenia pre 3D návrh interiéru vrátane kuchýň, spální a detských izieb a iných časti interiéru. Zahŕňa návrh dispozície, 3D návrhy interiéru bez realizácie firmou MOZEGO za prijateľnú cenu a umožňuje investorom vidieť interiér v 3D.

 

DOBA DODANIA 2 – 8 týždne

CENA INDIVIDUÁLNE

Balík PRO ponúka profesionálne vizualizácie a fotorealistické zobrazenia pre 3D návrh a realizaciu interiéru. Balík PRO je pre tých, ktorí si chcú realizovať zákazku sami, potrebujú 3D návrhy interiéru, podklady pre realizátora a osloviť svojich overených dodávateľov a realizátorov. Balík PRO je ideálny pre tých, ktorí hľadajú viac praktický prístup k realizácii svojej objednávky. Zahŕňa 3D návrhy interiérov, materiály pre realizátora, overených dodávateľov investora. Tento balík je ideálny pre tých, ktorí chcú prevziať aktívnejšiu úlohu v procese implementácie a chcú ďalšie zdroje a podporu, aby mohli svoju víziu uviesť do života.

 

DOBA DODANIA 6 – 12 týždňov

CENA INDIVIDUÁLNE

Balík REALIZÁCIA NA KĽÚČ, rieši kompletný interiér na kľúč podľa predstáv klienta, vrátane nábytku na mieru. Balík, je pre klientov, ktorí chcú mať pokojný život, bez stresov a chcú aby sme všetok stres vzali na seba a zrealizovali bývanie na mieru, s našimi dodávateľmi a overenými spoľahlivými realizátormi. Klient ziska presnú predstavu vo forme 3D návrhov a kompletnú predstavu o cene, za realizáciu na kľúč.

 

DOBA DODANIA podľa zadania

CENA INDIVIDUÁLNE​​