Moderný interiérový dizajn, realizácie na kľúč a 3D návrhy interiérov.

Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, od návrhu, až po realizáciu interiérov

Harmonická symbióza, rytmus, funkčnosť, moderný dizajn, luxus, estetika a kvalita, to sú MOZEGO interiéroví architekti, ktorí tvoria interiérový dizajn a návrhy interiéru pre vaše bývanie.

MODERNÝ INTERIÉROVÝ DIZAJN A NADČASOVÉ NÁVRHY INTERIÉROV

MOZEGO interiéroví architekti hľadajú tie najinovatívnejšie štýly a vytvárajú profesionálne 3D návrhy interiérov, ktoré sú nadčasové a vždy moderné. Vytvárame moderný interiérový dizajn a profesionálne 3D návrhy interiérov bytov, rodinných domov či dizajn apartmánov rozličných veľkostí. Vďaka našim znalostiam a citlivosti na detaily sa náš interiérový dizajn a 3D návrhy interiérov vždy dokonalo dokončia.

Moderný návrh exteriéru rodinného domu

Moderný návrh exteriéru domu – Žarnovica

MOZEGO 3D návrh interiéru / 3D návrh rodinného domu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru / Rodinný dom
interierovy dizajn domu Slnecnice 09

Interiérový dizajn rodinného domu – Slnečnice

MOZEGO 3D návrh interiéru / Interiér bytu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru
Návrh interiéru Ponava City Brno

Návrh interiéru a realizácia bytu Ponava City – Brno

MOZEGO 3D návrh interiéru / Interiér bytu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru
Interiérový dizajn rodinný dom Bratislava

Interiérový dizajn rodinného domu – Bratislava

MOZEGO 3D návrh interiéru / 3D návrh rodinného domu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru / Rodinný dom
Realizácia rodinného domu a Interiér rodinného domu

Moderný interiér rodinného domu – Rača

MOZEGO 3D návrh interiéru / 3D návrh rodinného domu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru / Rodinný dom
Interiérový dizajn rodinný dom Chorvátsky Grob

Interiérový dizajn rodinného domu – Chorvatský Grob

MOZEGO 3D návrh interiéru / 3D návrh rodinného domu / Interierový dizajn / Realizácia interiéru / Rodinný dom

Jedinečný interiérový dizajn, vytvorený nielen podľa vkusu zákazníka, ale aj do jeho rozpočtu

MOZEGO bolo založené s cieľom vytvárať interiéry na najvyššej úrovni s jedinečnou estetikou, šité na mieru potrebám zákazníkov. Navrhujeme interiéry podľa vašich požiadaviek, ale tiež šité na mieru rôznym rozpočtom. Vytvárame realizácie interiérov na kľuč od nízkorozpočtových po luxusné.

Ak potrebujete 3D návrh interiéru, nábytok na mieru s prihliadnutím na moderne trendy alebo realizáciu na kľúč, obráťte sa na našich bytových architektov. Zabezpečujeme komplexne riešenia interiérov, prípravu pre 3D návrh, realizácie interiérov na kľúč a nábytok na mieru.

FUNKČNÉ A ERGONOMICÉ ROZLOŽENIE DISPOZÍCIE

Ideálne funkčné usporiadanie je vytvorené na základe analýzy potrieb, očakávaní a predovšetkým využitia interiéru. V tejto fáze, vytvárame dispozične návrhy s prihliadnutím na rozmery a celkovú ergonómiu.

PRÍPRAVA NÁVRHU VÁŠHO INTERIÉRU A KONCEPTY

Koncepčné návrhy zobrazujú  priestorové možnosti usporiadania interiéru, farby, materiály a vybraný nábytok. V tejto fáze návrhu sa zameriavame na materiály a celkove farebné zladenie. Koncept je pre nás najdôležitejšou etapou, v ktorej vytvoríme 3D návrh interiéru a vzhľad interiéru.

3D VIZUALIZÁCIE

Nič nie užasne, ako realistické vizualizácie budúceho interiéru. 3D návrhy a vizualizácie sú určené ľuďom, ktorí chcú vidieť priestorové možnosti vnútorného usporiadania, vrátane rozloženia kuchynského a kúpeľňového nábytku, nových priečok alebo celkove farebne zladenie interiéru.

INTERIÉROVÝ DIZAJN
MOZEGO Interiérové štúdio Bratislava

PREZENTÁCIA 3D NÁVRHU

Po odovzdaní 3D návrhov budete mať jasnu predstavu, že interiér bude realizovaný v súlade s vašimi očakávaniami. Odovzdáme vám fotorealistické 3D vizualizácie, ktoré obsahujú všetky prvky zariadenia a materiálové prevedenie.

DOKUMENTÁCIA A REALIZAČNÝ PROJEKT

Klientom odovzdáme všetky podklady pre majstrov. Technická dokumentácia je podrobná vypracovaná so všetkými výkresmi pre realizátorov. Špecialisti na ich základe urobia ocenenie a tiež vykonajú dokončovacie a renovačné práce.

AUTORSKÝ DOHĽAD (REALIZÁCIA NA KĽÚČ)

Zúčastňujeme sa nad priebehom realizácie a dokončovacích prác. Služba realizácia na kľúč pokrýva všetky fázy od dodania nabytku na mieru, realizácie nabytku, koordinácie stavebných tímov, nákup materiálov a zariadenia, MOZEGO nahrádza investora v každej fáze realizácie.

Náš interiérový architekt je vám nápomocný v Bratislave, ALE MOZEGO vám pomôže po celom Slovenku (Dunajská Streda, Malacky, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Zvolen atď.), ako aj Rakúsku a v Čechách!

Dizajnové štúdio mozego sa nachádza v administratívnej budove uniq v centre mesta Bratislavy.

Je možné, že nás v kancelárii nemusíte stihnúť, stava sa, že sme na meraní, koordinujeme práve stavbu a našich dodávateľov, a preto si dohodnite stretnutie vždy vopred telefonicky alebo emailom.