MOZEGO interiérové štúdio pre vás navrhuje a realizuje interiérový dizajn už 15 rokov.

Prioritou sú moderné trendy v oblasti architektúry a dizajnu

MOZEGO architekti navrhuje a realizuje vaše interiéry, už 15 rokov. Počas 15 rokov sme sa snažili naše služby vyvíjať a zdokonalovať, a tak sme sa rozhodli zmeniť značku a vytvoriť značku MOZEGO, ktorá ponuka nadštandarde služby a postupy pri tvorbe interiérového dizajnu, 3D návrhov a realizácii interiérov.

Interiérové štúdio MOZEGO vám navrhuje nadčasové 3D návrhy interiérov

Dizajnérske štúdio s dlhoročnou tradíciou a unikátnym know-how. Ponúkame riešenia, ktoré nielen vyzerajú impozantné, ale spĺňajú funkčné a technické požiadavky a sú predpokladom pre realizáciu ambicióznych projektov. Projekty interiérov realizujeme od návrhu a vizualizácie, cez stavebne práce až po najmenšie zladenie pri dekorovaní a dokončovaní interiéru.

Osobne si vyberieme najkvalitnejšie materiály a vytvoríme moderný interiérový dizajn, ktorý zabezpečí vysokú úroveň prevedenia a usporiadania.

Interiérové štúdio Bratislava MOZEGO návrhy interiéru

Na začiatok sa porozprávame o vašich predstavách a požiadavkoch. Stretnutie nám pomôže odhaliť predstavy a zároveň zistíme, aký mate vkus a požiadavky na dizajnové spracovanie interiéru. Či už ma váš interiér 10m2 alebo 500m2, vyhotovíme taký návrh, aby sa využila dostupná plocha a zároveň, aby bol interiér podľa vašich predstav.

INTERIÉROVÝ DIZAJN

MOZEGO interiéroví architekti ponúkajú vysokú kvalitu, komfort a dokonalý servis. Vytvárame ten najvyšší komfort a spĺňame tie najnáročnejšie predstavy pri tvorbe interiérového dizajnu. Zapájame do všetkých fáz projektu pri jeho tvorbe od konceptu až po výber zariadenia a materiálov. MOZEGO interiérové štúdio je zamerané na návrh interiérov v 3D vo fotorealistickom prevedení až po realizácie interiérov a koordináciu.

REKONŠTRUKCIE

Počas rekonštrukcie interiérov koordinujeme, strážime dodržiavanie termínov a riadime stavebné práce, vytvoríme koncepčné 3D návrhy, spracujeme cenu za rekonštrukciu. MOZEGO je synonymom pre realizáciu ambicióznych projektov a vytvára jedinečné návrhy interiérov, rekonštrukcie interiérov a interiérový dizajn.

REALIZÁCIE INTERIÉROV

Zabezpečujeme realizácie interiérov na mieru od výroby nábytku až po kompletné realizácie interiérov na kľúč. Od vytvorenia rozpočtu na realizácie interiérov, konceptu až po celkovú realizáciu interiéru na kľúč s nábytkom na mieru. A práve ten je vyrábaný z vysoko kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií, ktoré zaručujú krásny vzhľad a trvanlivosť.

3D NÁVRHY INTERIÉROV

Príroda, zenové umenie, japonské ideí a škandinávska jednoduchosť sú našou inšpiráciou, ktorú vkladáme do návrhov každého interiéru. 3D Návrhy interiérov sú charakteristické útulným prostredím, jemnými farbami a materiálmi najvyššej kvality.

MOZEGO

Aj Vy môžete patriť k našim spokojným zákazníkom a aj vám vytvoríme návrh interiéru, ktorý bude nadčasový. Svoje špičkové služby ponúkneme aj vám – interiérový dizajn, 3D návrhy interiéru podľa vašich požiadaviek, 3D návrhy vo fotorealistickom zobrazení, či dokonca samotné realizácie interiérov.

INTERIÉROVÝ DIZAJN

MOZEGO interiéroví architekti hľadajú tie najinovatívnejšie štýly a vytvárajú 3D návrhy interiérov, ktoré sú nadčasové a vždy moderné. Vytvárame jedinečné 3D návrhy interiérov a interiérový dizajn rodinných domov, bytov rozličných veľkostí, kaviarní či biznis priestorov a kancelárií.

NÁBYTOK NA MIERU

Používame špičkové technické riešenia, ktoré robia interiéry funkčné a pohodlné. Na výrobu všetkých našich nábytkov, používame iba tie najkvalitnejšie materiály a tých najlepších dodávateľov. Materiály, ktoré máme v ponuke dôkladne vyberáme u tých najlepších.

Náš interiérový architekt je vám nápomocný v Bratislave, ALE MOZEGO vám pomôže po celom Slovenku (Dunajská Streda, Malacky, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Zvolen atď.), ako aj Rakúsku a v Čechách!

Dizajnové štúdio mozego sa nachádza v administratívnej budove uniq v centre mesta Bratislavy.

Je možné, že nás v kancelárii nemusíte stihnúť, stava sa, že sme na meraní, koordinujeme práve stavbu a našich dodávateľov, a preto si dohodnite stretnutie vždy vopred telefonicky alebo emailom.