Interiérový dizajn MOZEGO 3D Návrhy interiérov, Návrh bytu, domu, spalna
MOZEGO interiérové štúdio
blízko späté so všetkým prírodným
– materiálmi, atmosférou, duchom, dizajnom.

Nadčasové 3D návrhy interiérov

Prioritou sú moderné trendy v oblasti architektúry a dizajnu

Príroda, zenové umenie, japonské ideí a škandinávska jednoduchosť sú našou inšpiráciou, ktorú vkladáme do návrhov každého interiéru. 3D Návrhy interiérov sú charakteristické útulným prostredím, jemnými farbami a materiálmi najvyššej kvality.

MOZEGO interiéroví architekti hľadajú tie najinovatívnejšie štýly a vytvárajú 3D návrhy interiérov, ktoré sú nadčasové a vždy moderné. Vytvárame jedinečné 3D návrhy interiérov a interiérový dizajn rodinných domov, bytov rozličných veľkostí, kaviarní či biznis priestorov a kancelárií. Aj Vy môžete patriť k našim spokojným zákazníkom a aj vám vytvoríme návrh interiéru, ktorý bude nadčasový. Svoje špičkové služby ponúkneme aj vám – interiérový dizajn, 3D návrhy interiéru podľa vašich požiadaviek, 3D návrhy vo fotorealistickom zobrazení, či dokonca samotné realizácie interiérov.

Naše motto je moderná a nadčasová elegancia.

Na výrobu všetkých našich nábytkov, dodaných výrobkov používame iba tie najkvalitnejšie materiály a tých najlepších dodávateľov. Materiály, ktoré máme v ponuke dôkladne vyberáme u tých najlepších. Unikátna kompozícia a usporiadanie pridávajú triedu a eleganciu, zatiaľ čo šedé a teplé béžové farby, prirodzené odtiene dreva a kameňa, mramoru, zdokonalené leskom zrkadlenia dávajú každému interiéru sofistikovaný a nadčasový vzhľad.

NAŠI DODÁVATELIA

Ton LogoTon Logo
Cattelan Italia LogoCattelan Italia Logo
Vitra LogoVitra Logo
Zanotta LogoZanotta Logo
Axor Hansgrohe LogoAxor Hansgrohe Logo
Freistil Rolf Benz LogoFreistil Rolf Benz Logo