mozego interiérový dizajn

Návrhy interiérov a realizácia interiérov na kľuč

Špecializujeme sa na interiérový dizajn a 3D návrhy interiérov, ponúkame riešenia na mieru a nábytok na mieru podľa vašich potrieb. Od zákazkovej výroby nábytku a interiérového dizajnu až po rekonštrukcie interiérov. Náš tím skúsených interiérových architektov vytvorí krásne návrhy interiérov, ktoré sú pohodlné a funkčné. S našimi službami 3D návrh interiéru poskytujeme realistickú vizualizáciu vášho interiéru ešte predtým, než začneme so samotnou realizáciou. To vám umožní detailne vidieť dizajn a vykonať potrebné zmeny pred začatím procesu výstavby. Môžeme tiež prevziať plnú zodpovednosť za realizáciu projektu a zabezpečiť, aby bol každý aspekt návrhu implementovaný bezchybne. Máme bohaté skúsenosti s prácou na rôznych projektoch, od malých bytov až po veľké domy.

Jedinečný interiérový dizajn, vytvorený nielen podľa vkusu zákazníka, ale aj do jeho rozpočtu.

MOZEGO bolo založené s cieľom vytvárať interiéry na najvyššej úrovni s jedinečnou estetikou, šité na mieru potrebám zákazníkov. Navrhujeme interiéry podľa vašich požiadaviek, ale tiež šité na mieru rôznym rozpočtom. Vytvárame realizácie interiérov na kľuč od nízkorozpočtových po luxusné.

Ak potrebujete 3D návrh interiéru, nábytok na mieru s prihliadnutím na moderne trendy alebo realizáciu na kľúč, obráťte sa na našich bytových architektov. Zabezpečujeme komplexne riešenia interiérov, prípravu pre 3D návrh, realizácie interiérov na kľúč a nábytok na mieru.

Vytvárame interiér, kde si ľudia užívajú život, cítia sa vždy pohodlne.

Všetky návrhy interiérov z dielne MOZEGO sú kvalitne a profesionálne. ​

návrhy interiérov a interiérový dizajn

Poskytujeme aj služby realizácie na kľúč, ktoré zahŕňajú dodanie a montáž všetkých prvkov interiérového dizajnu. Detailná a spoľahlivá realizácia našich projektov a návrhov interiérov je garanciou toho, že vám bude slúžiť niekoľko rokov. Interiérový architekt s vami úzko spolupracuje, aby pochopil vašu víziu a vytvoril 3D návrhy interiérov, ktoré spĺňajú vaše potreby a životný štýl.

Od interiérového návrhu a zákazkovej výroby nábytku až po rekonštrukcie interiérov.

Od sofistikovaného moderného dizajnu až po nadčasovú klasiku, naša široká škála možností zaručuje jedinečný a výnimočný interiér. Pracujeme s rôznymi materiálmi, farbami a textúrami, aby sme vytvorili interiér, ktorý nielen skvele vyzerá, ale je aj funkčný a pohodlný. MOZEGO poskytuje vysokokvalitné služby 3D interiérového dizajnu na mieru pre klientov, ktorí chcú vylepšiť svoje domy a byty prostredníctvom modernej interiérovej architektúry a nábytku na mieru.

návrhy interiérov a interiérový dizajn

Harmonická symbióza, rytmus, funkčnosť, moderný dizajn, luxus, estetika a kvalita, to sú MOZEGO interiéroví architekti, ktorí tvoria interiérový dizajn a návrhy interiéru pre vaše bývanie.

Interiérový dizajn

FUNKČNÉ A ERGONOMICÉ ROZLOŽENIE DISPOZÍCIE

Ideálne funkčné usporiadanie je vytvorené na základe analýzy potrieb, očakávaní a predovšetkým využitia interiéru. V tejto fáze, vytvárame dispozične návrhy s prihliadnutím na rozmery a celkovú ergonómiu.

Príprava návrhu vášho interiéru a koncepty

Koncepčné návrhy zobrazujú  priestorové možnosti usporiadania interiéru, farby, materiály a vybraný nábytok. V tejto fáze návrhu sa zameriavame na materiály a celkove farebné zladenie. Koncept je pre nás najdôležitejšou etapou, v ktorej vytvoríme 3D návrh interiéru a vzhľad interiéru.

3D Vizualizácie

Nič nie užasne, ako realistické vizualizácie budúceho interiéru. 3D návrhy a vizualizácie sú určené ľuďom, ktorí chcú vidieť priestorové možnosti vnútorného usporiadania, vrátane rozloženia kuchynského a kúpeľňového nábytku, nových priečok alebo celkove farebne zladenie interiéru.

Mozego interiérový dizajn

Prezentácia 3D návrhu

Po odovzdaní 3D návrhov budete mať jasnu predstavu, že interiér bude realizovaný v súlade s vašimi očakávaniami. Odovzdáme vám fotorealistické 3D vizualizácie, ktoré obsahujú všetky prvky zariadenia a materiálové prevedenie.

Dokumentácia a realizačný projekt

Klientom odovzdáme všetky podklady pre majstrov. Technická dokumentácia je podrobná vypracovaná so všetkými výkresmi pre realizátorov. Špecialisti na ich základe urobia ocenenie a tiež vykonajú dokončovacie a renovačné práce.

Autorský dohľad (Realizácia na kľúč)

Zúčastňujeme sa nad priebehom realizácie a dokončovacích prác. Služba realizácia na kľúč pokrýva všetky fázy od dodania nabytku na mieru, realizácie nabytku, koordinácie stavebných tímov, nákup materiálov a zariadenia, MOZEGO nahrádza investora v každej fáze realizácie.