3D Návrh interiéru Staré Mesto

 

Pozrite si fantastický a úplne jedinečný 3D návrh interiéru od štúdia MOZEGO

 

V pôvodne dvojizbovom byte, sme vytvorili miesto pre dve izby a vytvorili tak ďalší priestor pre obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a chodbou. Na pôvodnom mieste kuchyne, sme vytvorili miesto pre kúpeľňu, do ktorej sa prechádza cez skriňu na chodbe. Investor, mladý par, sa obrátil na MOZEGO interiérových architektov s požiadavkou, zmeniť rodičovsky byt, vytvoriť moderný interiérový dizajn a spraviť z neho interiér, ktorý bude nadčasový a funkčný. Dizajn bytu sme navrhli tak, aby bol útulný a pohodlný.

 

Investorom je mladý, nezávislý pár, ktorí chceli, aby interiér bytu bol nadčasový

 

Byt pozostáva z chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spálni a kúpeľne. Celok je v modernom klasickom štýle s prvkami art deco viditeľnými v tvare osvetlenia a ornamentov na stene. Majiteľia boli otvorený farbám, vzorom a štruktúram, preto je každá izba rôznorodá, no spája ich prvok zlata v podobe osvetlenia a doplnkov. Interiér bytu je personalizovaný a ukazuje, že majiteľom je mladý, dynamický pár, ktorí ocenenia kvalitné materiály

 

Pôvodný 2 izbový byt. Interiér bytu sme komplet zmenili a pridali ešte izbu

 

V malom byte v centre mesta ( Staré Mesto – Bratislava ) interiérový architekt pridelil miesto pre priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou a nechal oddelené dve spálne. Bolo dôležité zamyslieť sa nad dispozíciu interiéru, umiestniť potrebné skladovacie systémy na chodbu, nainštalovať v kuchyni skrinky tak, aby kuchyňa nepôsobila preplnene a bola súčasťou obývacej izby. Ďalšia a hlavná požiadavka bola vytvoriť v interiéry bytu oddelenú spálňu. Výsledkom bolo zvládnutie všetkých úloh a navyše sa nám podarilo vytvoriť ešte jednu izbu, ktorá môže byť ako hosťovská alebo časom aj detská izba.

 

Interiérový dizajn bytu pôsobí tak, aby bol duch Starého Mesta zachovaný, ale zároveň aby slúžil ešte ďalšej generácii, alebo novým majiteľom, ktorí hľadajú moderný a nadčasový interiér. MOZEGO architekti navrhli v interiéry bytu hneď pri vstupe, šatníkové skrine, ktoré prechádzajú do kuchyne a potom až do jedálne. 3D Návrh interiéru sme navrhli tak, aby vstup do spálne bol z obývacej izby. „Vrcholom interiéru bola kombinácia neutrálnych a kontrastných odtieňov“.

 

Typ projektu: 3D Návrh interiéru
LOKALITA: Bratislava – Staré mesto

Tags

3D návrh interiéru, Interiér bytu, Interiérový návrh