3D návrh rodinného domu – Senec

 

Skúsenosti celého tímu MOZEGO sú neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Preto sme nielen interiér, ale aj exteriér tohto rodinného domu navrhli na základe našich skúseností a predstáv s prihliadnutím na moderné trendy. A nebolo by to MOZEGO, keby sme sa nedržali symbiózy so všetkým prírodným. Preto sme zvolili prírodné materiály a farby, vďaka ktorým bude mať rodinný dom rukopis nášho tímu.

 

3D NÁVRH RODINNÉHO DOMU

 

Návrh rodinného domu v Senci je pre nás kompletnou zákazkou. Tentoraz nebudeme pracovať iba na interiérovom dizajne, ale aj na exteriéri rodinného domu. Klientom bol mladý muž, s ktorým sme sa dohodli už na prvom stretnutí a po vytvorení cenovej ponuky, ktorá bola obratom potvrdená, sme sa s radosťou pustili do navrhovania. Celý proces – od úvodného návrhu cez úpravy dispozície až po finálne odsúhlasenie – bol naozaj bleskový.
Súčasťou exteriéru bude napríklad záhrada s bazénom či cvičiskom. Realizácia celého projektu prebehne budúci rok, a nielen náš klient, ale aj my sa už nevieme dočkať.

 

Dokonalé riešenie na jednom mieste MOZEGO

 

Základom interiéru pre tento rodinný dom v Senci budú kvalitné a spoľahlivé materiály – betón, mramor a oceľ. Betón je synonymom stability, zatiaľ čo mramor dodá nádych luxusu a oceľ sviežu, modernú a čistú atmosféru. Rozhodli sme sa však ešte pre jeden nevšedný materiál – textil. Ten ešte viac zvýrazní útulnosť a pohodlie celého projektu.
Súčasťou exteriéru bude napríklad záhrada s bazénom či cvičiskom. Realizácia celého projektu prebehne budúci rok, a nielen náš klient, ale aj my sa už nevieme dočkať. Poďme si však povedať viac o samotnom interiéri.

Komunikácia s klientom bola počas celého navrhovania perfektná. Vždy sa snažíme samotného klienta zapájať aj do našej práce, a tak nám často asistujte s výberom materiálov či farebných odtieňov. Výsledkom je tak potom rodinný dom či byt, s ktorým sú spokojné obe strany – zákazník a aj my. A to je pre nás to najdôležitejšie.

 

Typ projektu: Rodinný dom / 3D návrh rodinného domu
LOKALITA: Senec
Tags

3D návrh rodinného domu, Rodinný dom