Interiér bytu AHOJ

Interiér bytu v projekte AHOJ

Interiér bytu v rezidenčnom komplexe v centre Bratislavy, bol navrhnutý v modernom štýle v pokojných a vyvážených tónoch, čo klientovi umožňuje relaxovať a cítiť sa dobre v interiéry svojho bytu.

Projekt bytu bol vytvorený pre par, ktorý nežije v Bratislave, ale chceli mať apartmán, ktorý im poskytne po dlhej ceste pohodu a relax. Ústredná myšlienka bola, vytvoriť priestor pre dobrý odpočinok, romantickú pohodu a stretnutia s priateľmi.

Byt má pocit komfortu a pozitívneho postoja vďaka prevládaniu pastelových odtieňov, ktoré prispievajú k vizuálnej expanzii priestoru. Pri dokončovaní bytu boli použité najpredávanejšie materiály – prírodné drevo, mramor, lesklý kov, sklo, luxusný velúr a koža na čalúnenie nábytku. Farebné akcenty, jednoduché formy nábytku a lakované plochy v interiéri – to všetko je obklopené obrovskými oknami a modernými svetlami, pred ktoré sme umiestnili záclony, ktorými sa dostalo dostatok slnečného svetla. Zákazníci ocenili prítomnosť drevených povrchov: v stene zakomponované panely a farbený odtieň nábytku. Lesklé plochy a sklenené dvierka na nábytku dokonale odrážajú slnečné lúče a naplňujú priestor dodatočným svetlom.

Ak máte takýto apartmánový byt, určite sa chcete po práci vrátiť v rušnom meste do pohody a tento byt všetko také klientovi ponuka.

Typ projektu: interiérový dizajn bytu a 3D návrh
LOKALITA: Bratislava – Nové Mesto – AHOJ

Tags

3D návrh interiéru, Interiér bytu, Interiérový dizajn