Interiérový dizajn bytu Bory III

 

Funkčnosť a moderný štýl sú vlastnosti, ktoré vystupujú do popredia pri zariaďovaní interiérov.

 

Interiérový dizajn bytu nadchne nielen farebnou paletou, ale aj dojmom priestrannosti, neokázalé elegantným zariadením z ušľachtilých materiálov a vysokou funkčnosťou. Interiér bytu Bory III je projekt šitý na mieru potrebám investora. Hlavným predpokladom koncepcie interiéru bytu nachádzajúceho sa v Bratislave, bolo prepojenie obývačky s kuchynským kútom bez straty priestoru.

 

Interiérový dizajn bytu ma moderné a jednoduché formy, ktorú tvorí elegantná kombinácia farieb a textúr. Návrh vytvára ucelený celok a efektívny obytný priestor v interiéri bytu.

 

Moderné a jednoduché formy, elegantná kombinácia farieb a textúr vytvárajú ucelený celok a efektný obytný priestor v interiéri bytu. V interiéry bytu sme použili drevené a kamenné materiály, ktoré sa vďaka najnovšej technológii spracovania perfektne kombinujú s moderným štýlom, nepôsobia strohosťou a nesúladom s celým konceptom. Vizualizácia bytu spája prírodné zemité tóny a ušľachtilé materiály – interiér vyžaruje teplo a pokoj. Interiérový dizajn bytu spĺňa všetky očakávania, ktoré si kladieme pri zariaďovaní menších priestorov – je funkčný, a zároveň mimoriadne štýlový.

 

„Harmónia“ je slovo, ktoré dokonale odráža povahu interiérového dizajnu v Bory III

 

 

Dominantnými materiálmi použitými v interiéri bytu sú veľkoformátové drevené dosky s charakteristickými vzormi a gresová dlažba, ktorá sa vyskytuje na stenách. Veľkoformátové dosky dodávajú interiéru dynamiku a výraznosť, pričom si budujú vlastnú, jedinečnú estetiku pre celý interiér. Interiér je oživený jemnými akcentmi a doplnkami v podobe nábytku a prvkov zariadenia s moderným dizajnom.

 

Typ projektu: interiérový dizajn bytu a 3D návrh interiéru
LOKALITA: Bratislava – Devínska Nová Ves – Bory 3

Tags

3D návrh interiéru, Interiér bytu, Interiérový dizajn