Interiérový dizajn bytu Koliba

 

Moderný interiérový dizajn bytu na Kolibe s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou. Pozeráte sa na ďalší projekt od interiérového štúdia MOZEGO. Mramor, travertín a dyha – tieto trendy vedú cestu v interiéri … a tieto prvky sa ocitli v interiéry bytu prezentovanom v dnešnom vstupe. Vychádzajúc z prevládajúcich trendov, počúvania individuálnych potrieb zákazníkov – týmto spôsobom môžete vytvoriť skutočne jedinečné miesto. Príkladom je interiér navrhnutý štúdiom MOZEGO.

 

Moderný, elegantný byt s farbami zeme – MOZEGO – Interiérový dizajn

 

Aj napriek kvalite materiálov, sme prihliadali na rozpočet, ktorý bol daný na realizáciu a k tomu sme prispôsobili aj návrhy. Napriek tomu, že projekt je elegantný a exkluzívny, vďaka našim dodávateľom dokážeme uspokojiť investorovu túžbu po realizácii od MOZEGO na kľuč. Preto, cenovú ponuku na realizáciu dokážeme splniť k spokojnosti zákazníka.

Zaujímavým elementom v interiéry je použitie sklenených stien. Bez tejto myšlienky by byt stratil svoju ľahkosť, šarm a originalitu. Zasklenie nájdete aj v kuchyni, v spálni a v chodbe interiéru bytu.

 

Interiér bytu v Bratislave na kopci, s krásnym výhľadom na Bratislavu je ukážkou dobrého klasického štýlu v kombinácii s moderným štýlom. Pokojné odtiene hnedej farby harmonizujú s teplým svetlom, mierne zlatistým, čo dodáva interiéru jedinečnú útulnú atmosféru. Obývacia izba s jedálňou je srdcom domu. Otvorená jedáleň oddelená od kuchyne skriňou zo skla, prepúšťajú svetlo do kuchyne a zároveň tak spája obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Veľkou výhodou presklených dverí je pocit priestrannosti. Vďaka tomu je interiér pohodlnejší a funkčnejší.

 

Travertín, mramor a dyha, alebo najväčšie trendy v jednom interiéri

 

Travertín, mramor, dyha, sklo a lesklé plochy – táto koláž pôsobí dojmom moderného interiéru a predovšetkým ma potvrdzuje vo viere, že sme čoraz odvážnejší. Nielen monochromatické interiéry zaberajú priestor v našich srdciach. Otvárame sa novým, inšpirujeme sa viac a viac a dosahujeme riešenia z iných, úplne vzdialených oblastí, ktoré nám pripomínajú neustálu konvergenciu súčasnosti.