Moderný interiér bytu – AHOJ

 

Ona snívala o byte plnom nádhery, jemu sú blízke prírodné materiály a odvážne formy elegancie. Neľahká, aj keď nie nezvyčajná úloha, zosúladiť rozdielny vkus dvoch investorov. Interiér bytu v rezidenčnom komplexe v centre Bratislavy, bol navrhnutý v modernom štýle a vyvážených tónoch, čo klientovi umožňuje relaxovať a cítiť sa dobre v interiéry svojho bytu.

 

Interiér bytu bol vytvorený pre par, ktorý nežije v Bratislave, ale chceli mať apartmán, ktorý im poskytne po dlhej ceste pohodu a relax. Ústredná myšlienka bola, vytvoriť priestor pre dobrý odpočinok, romantickú pohodu a stretnutia s priateľmi.

 

Farebné akcenty, jednoduché formy nábytku a lakované plochy v interiéri – to všetko je obklopené obrovskými oknami a modernými svetlami, pred ktoré sme umiestnili záclony, ktorými sa dostalo dostatok slnečného svetla.

 

Byt má pocit komfortu a pozitívneho postoja vďaka prevládaniu pastelových odtieňov, ktoré prispievajú k vizuálnej expanzii priestoru. Pri dokončovaní bytu boli použité najpredávanejšie materiály – prírodné drevo, mramor, lesklý kov, sklo, luxusný velúr a koža na čalúnenie nábytku.

 

Interiér mal byť dotvorený prírodnými, kvalitnými materiálmi a zemitými tónmi.

 

Lesklé plochy a sklenené dvierka na nábytku dokonale odrážajú slnečné lúče a naplňujú priestor dodatočným svetlom. Ak máte takýto apartmánový byt, určite sa chcete po práci vrátiť v rušnom meste do pohody a tento byt všetko také klientovi ponuka.

 

Typ projektu: interiérový dizajn bytu a 3D návrh
LOKALITA: Bratislava – Nové Mesto – AHOJ
Tags

3D návrh interiéru, Interiér bytu, Interiérový dizajn