3D Návrhy interiérov na mieru

MOZEGO Interiérový dizajn a realizácie

MOZEGO vám zaručí ten najlepší servis! Svoje špičkové služby ponúkame aj vám a veríme, že aj z vášho interiéru urobíme miesto s jedinečnou atmosférou. Interiérové štúdio MOZEGO vám pripraví profesionálne návrhy interiérov, ktoré budete milovať. Tá najvyššia kvalita, profesionálny prístup a špičkový servis pre každého klienta sú pre nás samozrejmosťou! A aby sme vás presvedčili o tom, že MOZEGO je pre vás tým správnym riešením pri výbere návrhu interiéru.

A pre toto by ste sa mali rozhodnúť pre MOZEGO interiérových architektov

Vytvárame interiér, kde si ľudia užívajú život, cítia sa vždy pohodlne.

Realizácia na kľúč

Realizácia interiéru na kľúč - MOZEGO - interierovy dizajn

Detailná a spoľahlivá realizácia našich projektov a návrhov interiérov je garanciou toho, že vám bude slúžiť niekoľko rokov. Každý interiérový dizajn z dielne MOZEGO je kvalitný a profesionálny a aj preto stojíme na vrchole interiérového trhu. Využite aj vy naše služby a presvedčte sa o kvalite MOZEGO sami. Spolupracujeme s vysoko kvalifikovanými odborníkmi v oblasti stavebníctva, s ktorými úspešne realizujeme naše projekty. Náš tím realizátorov vyrieši vaše problémy komplexným spôsobom.

Flexibilita v projektoch

Plne sa prispôsobíme vašim požiadavkám a budeme postupovať a pracovať tak, aby sme splnili všetky vaše ciele. Nebojíme sa výziev – pri navrhovaní interiéru vám zaručíme to, že bude finálny výsledok stopercentne spĺňať vaše predstavy. Tím MOZEGO je zložený z profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami z odboru interiérového dizajnu a tie pre vás zhmotníme aj do vášho interiéru.

3D Návrhy interiérov na mieru

výroba nábytku na mieru

Aby sme našim klientom mohli ponúknuť komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku aj o návrh a výrobu nábytku na mieru. V našich projektoch používame iba materiály a komponenty od popredných výrobcov. Preto je nábytok na mieru investíciou v tej najlepšej forme.

Profesionálne služby pre pohodlný interiér

Výroba nábytku na mieru - MOZEGO - interiérový dizajn

Dizajnérske štúdio s dlhoročnou tradíciou a unikátnym know-how. Ponúkame riešenia, ktoré nielen vyzerajú impozantné, ale spĺňajú funkčné a technické požiadavky a sú predpokladom pre realizáciu ambicióznych projektov. Projekty interiérov realizujeme od návrhu a vizualizácie, cez stavebne práce až po najmenšie zladenie pri dekorovaní a dokončovaní interiéru.

Interiér by mal byť ergonomický, plný svetla a vzduchu

Prírodne akcenty a materiály ako drevo, koža, kameň vyvolávajú úžasný pocit tepla. Pre nás je dôležité spojenie kvalitných materiálov, svetlo, ergonómia, harmonická farebnosť interiérov. Kvalita a komfort, to je to, čo robí naše návrhy interiérov nadčasové a pohodlné. Farebné akcenty v interiéri, množstvo zelene, ako aj obrazy vytvárajú komfortný priestor s jedinečným štýlom, v ktorom môžete relaxovať.

MOZEGO Interiérový dizajn a realizácie

Prioritou sú moderné trendy v oblasti architektúry a dizajnu

Náš interiérový architekt je vám nápomocný v Bratislave, ALE MOZEGO vám pomôže po celom Slovenku (Dunajská Streda, Malacky, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Zvolen atď.), ako aj Rakúsku a v Čechách!

Dizajnové štúdio mozego sa nachádza v administratívnej budove uniq v centre mesta Bratislavy.

Je možné, že nás v kancelárii nemusíte stihnúť, stava sa, že sme na meraní, koordinujeme práve stavbu a našich dodávateľov, a preto si dohodnite stretnutie vždy vopred telefonicky alebo emailom.