A pre toto by ste sa mali rozhodnúť pre

MOZEGO interiérových architektov

3D Návrhy interiérov na mieru

Originalita, profesionalita, kvalita – MOZEGO vám zaručí ten najlepší servis! Svoje špičkové služby ponúkame aj vám a veríme, že aj z Vášho interiéru urobíme miesto s jedinečnou atmosférou. Interiérové štúdio Mozego vám pripraví profesionálne návrhy interiérov, ktoré budete milovať. Tá najvyššia kvalita, profesionálny prístup a špičkový servis pre každého klienta sú pre nás samozrejmosťou! A aby sme vás presvedčili o tom, že MOZEGO je pre Vás tým správnym riešením pri výbere návrhu interiéru, predstavíme vám naše najväčšie výsady.

Interiér by mal byť ergonomický, plný svetla a vzduchu

Prírodne akcenty a materiály ako drevo, koža, kameň vyvolávajú úžasný pocit tepla. Pre nás je dôležité spojenie kvalitných materiálov, svetlo, ergonómia, harmonická farebnosť interiérov. Kvalita a komfort, to je to, čo robí naše návrhy interiérov nadčasové a pohodlné. Farebné akcenty v interiéri, množstvo zelene, ako aj obrazy vytvárajú komfortný priestor s jedinečným štýlom, v ktorom môžete relaxovať.
Flexibilita v projektoch

Plne sa prispôsobíme vašim požiadavkám a budeme postupovať a pracovať tak, aby sme splnili všetky vaše ciele. Nebojíme sa výziev – pri navrhovaní interiéru vám zaručíme to, že bude finálny výsledok stopercentne spĺňať vaše predstavy. Tím MOZEGO je zložený z profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami z odboru interiérového dizajnu a tie pre vás zhmotníme aj do vášho interiéru.

Profesionálne služby
pre pohodlný interiér

Sme profesionáli – Dizajnérske štúdio s dlhoročnou tradíciou (vznik sa datuje od roku 2008) a unikátnym know-how, ktoré ho radia medzi špičku na domácom trhu. Ponúkame riešenia, ktoré nielen vyzerajú impozantné, ale spĺňajú aj vysoké funkčné a technické požiadavky a sú predpokladom pre realizáciu ambicióznych projektov. Komplexne projekty interiérov realizujeme od 3D návrhu, vizualizácie cez stavebne práce až po najmenšie zladenie pri dekorovaní a dokončovaní interiéru. Osobne si vyberieme najkvalitnejšie materiály a vytvoríme interiérový dizajn, ktorý zabezpečí vysokú úroveň prevedenia a usporiadania.

Realizácia na kľúč

Detailná a spoľahlivá realizácia našich projektov a návrhov interiérov je garanciou toho, že vám bude slúžiť niekoľko rokov. Každý interiérový dizajn z dielne MOZEGO je kvalitný a profesionálny a aj preto stojíme na vrchole interiérového trhu. Využite aj vy naše služby a presvedčte sa o kvalite MOZEGO sami. Spolupracujeme s vysoko kvalifikovanými odborníkmi v oblasti stavebníctva, s ktorými úspešne realizujeme naše projekty. Náš tím realizátorov vyrieši vaše problémy komplexným spôsobom.

Vytvárame interiéry, kde si ľudia užívajú život, cítia sa vždy pohodlne. NavrhujemeBYTYRODINNÉ DOMYREZIDENCIEAPARTMÁNYKAVIARNEKANCELÁRIE

MOZEGO Interiérový dizajn a realizácie

INTERIÉR PRED A PO

Image
Image
Image