Interiérový dizajn bytu Nido

 

Investor sa nebál odvážnych riešení, práve naopak. Veľakrát sme v ateliéri diskutovali, aby sme splnili veľmi vysoké očakávania klienta. Interiér mal byť efektný s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou. Byt je malý, ale veľmi funkčný. Nachádza sa tu obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou častou, predsieň, kúpeľňa a spálňa so šatníkom.

 

Interiérový dizajn bytu s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou – to je skratka, ktorú môžete definovať pri tomto interiéry.

 

Architekti MOZEGO mali iba 2 týždňe na vytvorenie interiérového dizajnu s vizualizáciami a na realizáciu konceptu. Aj napriek obmedzenej dobe sa nám podarilo vytvoriť miesto na vysokej úrovni spĺňajúci všetky očakávania investorov – s otvoreným vkusom pre návrh interiéru. 52,5 m2 a len 2 týždňov pre návrh a realizáciu interiéru. Našťastie sú investori otvorení moderným riešeniam, vďaka ktorým MOZEGO architekti mohli plne rozvíjať svoj tvorivý potenciál. Pozorne sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne.

 

Pri navrhovaní interiéru bytu sa MOZEGO architekti zamerali na to, čo bolo potrebné. Osobitnú pozornosť sme venovali materiálom a ich kvalite, ako aj samotnému výkonu. V byte, nie sú žiadané zbytočné veci, len to, čo je potrebné. Maximálne sme využili interiér vzhľadom na nie veľmi veľký byt. Požiadavkou investorov – nábytok na mieru a využiť každý kúsok a vytvoriť maximum úložného priestoru tak aby nepôsobil preplnene.