Interiérový dizajn rodinného domu Rača

 

Na 200 m2 sa nám podarilo vytvoriť elegantný a pohodlný interiér s výnimočnou atmosférou.
Desaťročný rodinný dom potreboval rekonštrukciu. Elegantný, moderný a hrejivý interiér, ktorý je plný lesku a štýlových detailov. Pozrite sa na tento pekný dom!

 

Interiér rodinného domu je navrhnutý vo svetlých, teplých a priateľských farbách. Prízemie domu je predovšetkým obrovskou dennou miestnosťou, kde môžeme vidieť nadčasovú kombináciu kameňa a dreva obohatenú o zeleň. Obývacia izba je dostatočne presvetlená, pretože najdlhšia stena obývačky je prakticky celá presklená. Skutočným skvostom je však kamenná stena. Svojou farbou a štruktúrou vytvára v interiéri originálny štýl a jedinečnú atmosféru, ktorú vo večerných hodinách navyše zvýrazňuje decentné LED osvetlenie ukryté v priestore podhľadov.

 

Elegantný a plný moderných trendov, presne taky je interiér rodinného domu v Rači. Pozrite si nový interiérový dizajn rodinného domu, ktorý vytvorilo architektonické štúdio MOZEGO.

 

Hlavným predpokladom interiérového dizajnu rodinného domu v centre Bratislavy bolo spojenie obývacej izby s kuchynským kútom bez straty miesta + vytvoriť z bývalej jedálne využiteľnú izbu, ktorá bude slúžiť ako spálňa. Po zakúpení domu už nemusíte premýšľať o tom, ako bude usporiadaný vnútorný priestor vášho domu. Dizajn a architektúru vám pomôžu navrhnúť MOZEGO architekti. Tuto možnosť využil aj náš nový klient, ktorý už mal dávnejšie skúsenosti s architektom a tak po konzultanti, spracovaní cenovej ponuky sa rozhodli pre MOZEGO.

 

Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako naši dizajnéri navrhujú interiéry domov. Interiér rodinného domu v Rači, je domovom pre rodinu 2 + 2, ktorá často hostí rodinu a priateľov. Vzhľadom na to, že ide o prvý dom určený pre tohto investora, investor sa spoliehal na vzájomnú dôveru a dôsledný zmysel pre estetiku. Vďaka voľnej ruke investora, malo MOZEGO možnosť navrhovať komplet interiér od nuly. Reprezentatívny a luxusný charakter interiéru je viditeľný už od vchodu.

 

MOZEGO je rýchlo rastúce štúdio zaoberajúce sa komplexným interiérovým dizajnom moderných domov, bytov a nebytových priestorov. Jedným z najnovších interiérov štúdia je projekt interiérového dizajnu, rodinný dom v Rači.

 

Interiér rodinného domu tvorí, limitovaná paleta obkladu, betónu a odtieňov tmavého dreva, vytvára pozadie čiernych a medených akcentov. Samotná estetika ustupuje premyslenej ergonómii, ktorá je v tomto interiéri výsledkom skúseností architektov a interiéroch dizajnérov MOZEGO. Architekti MOZEGO sa zamerali aj na praktické riešenia v interiéry, ktoré mali pre zákazníkov mimoriadny význam.